Novinky:

6. 7. 2005
Tááák je to tady. Konečně jsem sesmolil jakýsi report z Třince, aby všichni věděli jak jsme se na tom bájo fesťáku měli. Jestli jsou tam hrubky a přklepy, tak sory, ale já si to nikdy po sobě už nečtu, páč bych to musel smazat :-). Jinak jsem zrušil nějaký fotogalerie a přesunul je do té nové, tak neváhejte fotky hodnotit a třeba i psát komentáře. O víku jedem do Slovinska, tak budou zase další fotky. Zatim zdar.

6. 6. 2005
Když Novinky, tak co je nového? Auto už se prodalo (i když strašně pod cenu), tak je o starost míň. Začíná být hezky a mě dochází peníze. Kdybyste někdo měli navíc, tak šup s nima za mnou! :) Jinak sleduju, že se nám urputně blíží termín odjezdu na náš milovaný festiválek do Třince, tak si rychle domluvte dovelenou a uvidíme se tam!
A teď to hlavní, proč provádím tuto aktualizaci: Přidal jsem fotky z letošního prasete, které bylo jako vloni v Podolí na Vysočině. Počasí se nakonec umoudřilo, takže se dá říct, že se celá akce vydařila. Fotky si můžete omrknout přímo tady.

23. 5. 2005
Fotky z Kuřimi najdete v této galerii

22. 5. 2005
Přidal jsem fotky z víkendového výletu Cesta z města, kde jsem si opět připomněl jak si žijí lidé na venkově. Fotky z Kuřimi mám, ale z kapacitních důvodů nejsou tady. Jak něco objevím, nechám tu odkaz kde je najdete. Jinak prosím už někdo kupte to auto, který inzeruju nahoře. Nebo se aspoň zeptejte, jo? Díky moc :-)

8. 5. 2005
Tentokrát se mi nedpovedla aktualizace 28., takže tak činím až teď. Jelikož koťátka vyrostly, tak jsem přidal další roztomilé fotky pro pokochání.
V plánu je výjezd na festiválek do Kuřimi, v červnu bude prase v Podolí a taky tradiční Noc plná hvězd v Třinci, takže budou konečně letošní fotky z open-air akcí. Rád bych taky za kamarádama do Slovinska a mezitím drobné akcičky, tak fotek bude opravdu hodně a doufám, že stejně kvalitní jako např. z loňského Třince (Staňo, díky ti za super fekál-erotik show :-)))
Jinak jsem objevil, že jsou moje stránky na Seznamu na prvním místě a nemusím za to jak ostatní platit. Jako důkaz přikládám printscreen obrazovky. Tohle není fake!

28. 3. 2005

Jak tak sleduju, tak mi ty aktualizace vychází (fakt náhodně!) vždy na stejné datum na konci měsíce. Nějak se mi to častěji nedaří :( Navíc se mi sem nechce psát kraviny, když obrázků s kravinama jsou plný stránky :)

Dnešní aktualizací je nejprve novinka, že naše vykastrovaná kočka má koťátka :-) Už ta věta sama o sobě je úlet, ale můžete se podívat na fotky, že nekecám.

Pak jsem objevil něké fotky na Kompostu, tak jsem je hodil do Ostatních.

Na závěr bych rád (stejně tak jako velkej Lukin) pozdravil všechny 3 stálé návštěvníky, mezi které se taky počítám :-)) S takovou brzo vyhraju nějakou cenu v TopListu :-)


28. 2. 2005
Tak je tu po měsíci aktualizace, i když taková hodně ujetá. No, koukněte sami do sekce "Ostatní" co jsem (jsme) to v práci vytvořil. Mám nějaký nový (normální) fotky, tak je sem brzo šupnu.

28. 1. 2005

Dnes jsem přidal celkem dost fotek. Jednak jsou nové v Mé tvorbě (tak to dopadá, když se člověk doma nudí), další jsou v Různých ( zimní rybník Olšovec + padající sníh v noci) a taky v těch, co se mi líbí nejvíc (svíčky)


26. 1. 2005

Právě jsem přijel z Prahy, kde jsem se vyfotil s našimi superstars!! Více fotek najdete v Mé tvorbě

Aneb jak to vypadá, když lonťáci přijedou do Práglu :-))))


23. 1. 2005

Uroš poslal fotky z jejich návštěvy, takže jsou tady


20. 1. 2005

Nové fotky v "Různých" - fotky ze zimního Mariánského údolí