2002-2005 H O L I F I E L D. All rights reserved.
Výsledek CZECHTEKu !!
                                       z pohledu napadených účastníků
 
 
Když jsem požádal příslušníka ať tohoto kluka odvede k sanitce, že má nejspíš otřes mozku, tak jsem byl poslán do oněch sprostých míst. Snad mají policajti něco jako služební přísahu, kde je napsáno bránit lidské životy.
Policista, který rozbijí láhev, bohužel své číslo si jako ostatní příslušníci zakrývá štítem. Na přilbě, když jsem ho požádal aby mi ho sdělil tak neodpovídal při snaze si vyfotit detail přilby s číslem se po mě policista ohnal tonfou.
S hrůzou jsem sledoval jak policisté mlátí lidi na zemi, v tom málem hloučku na zemi byla i 16 holka, otisky od policejních bot měla i na břichu.
Policista napravo sč: 290580 nám podal informaci , že můžeme zůstat dole na louce a počkat až řidič auta vystřízliví
Pohled na moje auto ihned po vhození dvou dýmovnic do auta
Zde jsou vidět jěště aktivní dýmovnice, které vypouštěj slzný plyn
Tito dva policisté mě napadli a zmlátili po té co jsem opouštěl vozidlo plného slzného plynu. A snažil se slzné rozpálené dýmovnice vyhodit z auta. Policista na levé straně mi nechtěl sdělit osobní číslo ani podat vysvětlení kdo hodil do auta dýmovnici a z jakého důvodu. O několik okamžiků později mi byl nastříkán slzný plyn do obličeje 'pouze jsem se snažil policisty vyfotit, jak přihlíží tomu jak v autě hoří plasty.
První slzná dýmovnice a následek hoření. Druhou dýmovnici můžete vidět v prostoru pod nohy spolujezdce.
Pohled do prostoru spolujezdce
Zde detail, jak vidíte při hoření dýmovnice vzniká opravdu vysoká teplota. Proto nechápu kdo nařídil vhození dýmovnice do osobních automobilů. Následek by taky mohlo být požár celého osobního automobilu. Má snad policie ČR nějaké takové pokyny. .
Toto je rána od policejního obušku, kterou mě způsobil policista, když jsem se z auta snažil vyhodit zapálené dýmovnice. Úder byl veden s takovou sílou, že jsem skončil na zemi. Druhá rána následovala do zad, kde mám obdobnou modřinu. Úder do obličeje naštěstí nebyl tak silný. Poté jsem se dal na útěk směrem od auta do místa, kam jsme byli vytlačováni. Bylo to na spodní části louky na silnici směrem k sjezdu na dálnici. Kdyby rána směrovala na koleno tak bych asi dneska chodil o berlích.
Zde se snažím vysvětlit policii, co se stalo a aby někoho zavolali, po hodině čekání jsme zavolali na linku 112 a vyžádali si vyšetřovatele ZPP od hasičů, který se dostavil ihned a provedl nafocení následků. Doufám, že se spis dostane k policii. (rozhovor s tímto policistou mám nahraný). Při pokusu zjistit služební číslo mi pan policista nechtěl sdělit, když jsem se chtěl podívat a odhrnul mu vestu tak mi byla ruka odhozena. Až ve chvíli kdy můj kamarád začal fotit mi bylo číslo sděleno. Ptám se tedy proč příslušnici PČR nechtějí dávat své služební čísla, není to náhodou jejich povinnost.
Další FOTOGRAFIE
Zde jsou záběry jak policisté postupují proti účastníkum
Jeden z dalších zásahů PČR.
TOPlist
Home            Důkazy      Fotogalerie         Kontakt              Links
Dobrý den,
předem bych chtěl přivítat návštěvníky těchto www stránek. Chtěl bych poděkovat všem za přízeň a pochopení. Tyto webovky vznikly na základě ohlasů čtenářů článku, který jsme sepsali ihned po příjezdu z " Konání tzv. bojiště. ", nebo-li CZECHTEK 2005.

:: Aktuality ::
Demonstrace v Teplicích
Následky po CzechTEKu

Veškerou dokumentaci uveřejněnou na webu rádi poskytneme všem na požádání. Zda-li materiály poskytnem policii budem jednat. Zatím nemáme jejich důvěru.