2002-2005 H O L I F I E L D. All rights reserved.
Výsledek CZECHTEKu !!
                                       z pohledu napadených účastníků
 
 
POLICIE MI ZAPÁLILA AUTO DÝMOVNICÍ

   1.      Ihned po výzvě a prohlášení, že se jedná o nelegální akci, jsme své místo uklidili sbalili si věci.
   2.      Ptali jsme policie ČR, jak máme postupovat v případě, že jsme oba požili alkohol ještě před prohlášením, že se jedná o nelegální akci.
   3.      Vozidlem jsme tedy sjeli do dolní části louky, kde jsme se znovu ptali, co máme dělat v takovém případě a byli jsme posláni do úplně spodní části louky.
   4.      Zde jsme vyčkali a do chvíle než nám byly vhozeny dýmovnice do auta.


POKUD NĚKDO BYL SVĚDKEM JAK NÁM JSOU VHOZENY DÝMOVNICE DO AUTA TAK SE NÁM PROSÍM VÁS OZVĚTE.  TEPNET@KARNEVAL.CZ

Přepis je doslovný včetně chyb, které jsou obsaženy.

podle §12 zákona č.283/1991 Sb, o Policii České republiky, ve znění pozdějších předpisů, které jsme podali v Boru na obvodním oddělení dne 31.7.2005 v 14:05 hod. předmět vysvětlení je poškození vozidla zásahem policie ČR

Č.j. ORTC – 929 -1/BR 2005

přepis z listu protokolu o podání vysvětlení s panem Ondřejem H.


Byl jsem řádně poučen o protokolu o podání vysvětlení tomuto rozumím a chci učinit oznámení na poškození mého vozidla policií ČR.

Dne 29.7.2005 okolo 01:00 hod. Přesně nevím jsem společně s kamarádem Pavlem K., přijel v koloně společně s dalšími vozidly, projeli jsme nějakou vesnicí asi Újezd pod Přimdou a pak po mostě přes dálnici na louku ve směru od dálnice na okraji lesa. Dne 30.7.2005 jsem pak dozvěděl, že akce není povolená a že policie zasáhne. Chtěl jsem odjet ale protože jsem si tak hodinu před tímto zjištěním vypil nějaký alkohol a nemohl jsem řídit, tak jsem se snažil domluvit s některým z policistů, co mám dělat a bylo mi řečeno, že se máme sbalit a sedět v autě, že by to mělo být v pohodě. Společně s Pavel K., jsme to udělali a když policie kordonem začala zakročovat tak jsme seděli v autě. Když přišli k nám, tak nám začali mlátit do auta obušky a kopali do auta a nadávali nám vyloženě sprostě. Seděli jsme pořád v autě a snažili se jim vysvětlit, že nic neděláme a že nemohu řídit, že jsem pil. Nakonec jsem byl donucen odejet s autem na spodní část louky, kde to bylo klidné a ptal jsem se tam nějaké dopravní policie (' dodatek policejního příslušníka jsme si vyfotili a máme ') co mám dělat? Řekli ať pojedu ještě dál na kraj. Tedy museli jsme poodjet a pak jsme zastavil a zhasl motor a seděli jsme v autě a čekali. V tom došlo k druhému razantnímu zákroku policie, kdy se policisté dostali až na 10 metrů od mého auta. Nejednou přiletěla do auta oknem u řidiče dýmovnice a spadla na podlahu u spolujezdce. Okno u řidiče bylo pootevřené asi tak napůl a nerozbilo se. Hned přiletěla druhá a mi jsme oba dva vyskočili hned ven. Policisté se nám smáli a říkali ať hned vypadneme pryč. Když jsme se snažili s Pavlem dýmovnici vyndat tak nás napadli a zbili a proto jsme raději utekli. Pak jsme na ně křičeli aby zavolali hasiče, že nám auto vyhoří. Přemlouvali jsme pak policisty ať mě mě pustí k autu, že v klidu odjedu. Asi po 5 minutách mě tam pustili. Auto jsem otevřel a větral, zase mi policisté nadávali a křičeli ať jedu pryč (byl jsem obklíčený policejním kordonem a bylo mi vyhrožováno vhozením dalších dýmovnic, opět mě policie ponižovala) Tak jsem tedy odjel. Zapoměl jsem že skutečně přijeli hasiči, ale nic nehasili. Odjel jsem na výjezd z louky a na silnici jsem zjistil rozsah poškození auta. Poškozená je sedačka u spolujezdce a to z boku od dýmovnice, dále pak plasty na prahách, koberec na podlaze u řidiče a spoulezdce, dveře u spolujezdce jsou popálené, lak na vnitřní části dveří u spolujezdce jsou popálené, čalounění vnitřních dveří spolujezdce popálené. Jiné poškození jsem nezjistil, odhaduji škodu na 5000Kč maximálně. Pokud jsem dotázán zda vím, kdo mi hodil z policistů dýmovnici do auta, tak uvádím, že ne, protože někteří neměli ani čísla označení a nechtěli mi své čísla říci. Chci dodat že poškození auta mám nafoceno a předložím to později policii. Beru na vědomí, že moje oznámení bude postoupeno na OŘ policie ČR v Tachově k dalšímu řízení. Podepsáno v 14:45 hod.Vyslechl mjr. K. Fišpera
TOPlist
Home            Důkazy      Fotogalerie         Kontakt              Links
Dobrý den,
předem bych chtěl přivítat návštěvníky těchto www stránek. Chtěl bych poděkovat všem za přízeň a pochopení. Tyto webovky vznikly na základě ohlasů čtenářů článku, který jsme sepsali ihned po příjezdu z " Konání tzv. bojiště. ", nebo-li CZECHTEK 2005.

:: Aktuality ::
Demonstrace v Teplicích
Následky po CzechTEKu

Veškerou dokumentaci uveřejněnou na webu rádi poskytneme všem na požádání. Zda-li materiály poskytnem policii budem jednat. Zatím nemáme jejich důvěru.